Malachitas yra apsauginis akmuo, kuris „nuplauna” toksiškas emocijas ir pašalina nepageidaujamas energijas. Su savo užburiančiais žaliais sūkuriais gydo fiziniu, emociniu ir dvasiniu lygmenimiu. Mineralas kviečia išeiti iš komforto zonos ir pasitikti pokyčius. Tačiau šis kristalas turi daug kitų privalumų, kuriuos galima sustiprinti suporavus jį su kitais akmenimis. Plačiau apie patį malachitą skaitykite mūsų tinklaraštyje Malachitas – apsaugos akmuo
Malachito kristalų deriniai

Chrizokola kristalai ir akmenys villoeco

Pirmasis geriausių malachito kristalų derinių sąraše yra chrizokola. Šie du akmenys natūraliai randami kartu, todėl jie puikiai tinka gydymui ir pasireiškimui. Šie kristalai kartu gali pagerinti nestabilius santykius, skatindami reikšti jausmus. Chrizokolos raminanti energija gali padėti jaustis saugiau bendraujant su kitais, o malachitas skatina meilę ir pagarbą sau ir kitiems. Jei susiduriate su emociniais iššūkiais, nešiokite chrizokola ir malachite kartu, kad išlaisvintumėte baimes ir pasiektumėte dvasios pusiausvyrą.

Azuritas su malochitu kristalai ir akmenys villoeco

Azuritas su malochitu

Azuritas ir malachitas kartu yra labai galingi. Jie gali padėti suprasti jūsų aplinkybes ir pasiūlyti naujų perspektyvų. Jei kasdien griaužiate save neigiamomis mintimis, tikriausiai jaučiate įtampą ir nerimą. Požiūrio pakeitimas gali padėti jums tapti pozityvesniems ir jaustis laimingesniems. Čia gali padėti azuritas ir malachitas. Dėl savo raminančių vibracijų šie du akmenys gali padėti jums atsikratyti įkyrių minčių ir su pasitikėjimu judėti ateities link. Azuritas, kaip proto akmuo, taip pat įkvepia pasitikėti savo vidine išmintimi. Tuo tarpu malachitas padeda atrasti savo vidinę tiesą, skatindamas stebėti savo emocijas. Šiuos du akmenis galite naudoti kartu meditacijos metu.

malachitas su ametistu kristalai ir akmenys

Malachitas su ametistu

Malachito kristalų deriniai su purpuriniu ametistu. Ametistas yra žavus kristalas, kurio vibracijos puikiai dera su nuostabiu malachitu. Šie du akmenys gali būti naudojami meditacijos metu, norint įveikti kliūtis, susijusias su saviverte neturėjimu. Jei norite įgyti pasitikėjimo, ametisto ir malachito derinimas yra tikrai gera idėja. Šie du akmenys atveria viršutines čakras nuo širdies iki vainiko, todėl galite nusiraminti ir sutelkti dėmesį į save. Reguliariai medituodami su ametistu ir malachitu galite išmokti išjungti smegenis ir sustabdyti neigiamą pokalbį su savimi. Galite nešioti šiuos kristalus kartu, kad paskatintumėte meilę sau ir padidintumėte pasitikėjimą savimi.

Juodasis turmalinas ir malachitas yra puikus kristalų derinys empatams. Šie du kristalai puikiai apsaugo nuo neigiamų vibracijų. Dauguma empatų gerai suvokia aplinkinių žmonių emocijas ir patys jas jaučia. Štai tada svarbu išlaikyti vidinę pusiausvyrą. Čia gali padėti juodasis turmalinas ir malachitas. Juodasis turmalinas ir malachitas yra auklėjimo akmenys, kurie ypač naudingi apsisaugant nuo emocinių vampyrų, kurie apsunkina jus savo problemomis.
Rožinis kvarcas yra puikus akmuo, atveriantis širdį atleidimui, užuojautai ir meilei. Galite derinti jį su malachitu, kad išgydytumėte sielą iš pačių šaknų. Kadangi jie abu atveria širdies čakrą, rožinis kvarcas ir malachitas skatina jus praktikuoti gerumą sau. Jie ypač naudingi žmonėms, kurie turėjo toksiškų santykių ar patyrė emocinių traumų. Turėdami šiuos du akmenis šalia jūs išmoksite maloniai ir atlaidžiai kalbėti su savimi. Šis kristalų derinys skatina visų rūšių meilę – romantišką ar platonišką. Dėl savo raminančių emocinių savybių gali paguosti sielvarto metu. Visuomet nešiokitės su savimi šiuos du stebuklingus akmenis, jei išgyvenate širdies skausmą.
Raudonasis Jaspis yra galingas akmuo, skatinantis mus susijungti su Žemės įžeminančiomis energijomis. Kaip apsaugos akmuo, raudonasis jaspis gali būti derinamas su malachitu, kad nuramintų nervus ir atkurtų emocinę pusiausvyrą. Šie du akmenys kartu gali būti veiksminga priemonė nuo moterų problemų. Nesvarbu, ar jus kankina mėnesinių skausmai, ar norite padidinti vaisingumą, raudonasis jaspis ir malachitas gali padėti. Raudonasis jaspis ir malachitas gydo seksualinį diskomfortą ir skatina aistrą jūsų santykiuose. Šiuos du kristalus galite laikyti miegamajame arba po pagalve, kad pasinaudotumėte jų gydomosiomis savybėmis. Kitas didelis šio derinio privalumas yra tai, kad abu akmenys pašalina elektromagnetinę taršą ir apsaugo naudotoją nuo visų rūšių spinduliuotės.
Chalkopiritas yra aukštos vibracijos akmuo, kurį galima naudoti suvokimui ir intuicijai stiprinti. Šis vario pagrindu pagamintas kristalas turi gražią vaivorykštę, rožinę, mėlyną, auksinę ir violetinę spalvas, primenančias povo plunksnas. Savo galingomis vibracijomis Chalkopiritas pašalina baimes ir abejones, kurios neleidžia jums pasiekti tikrojo potencialo. Tuo tarpu malachitas ramina emocinį nestabilumą, įnešdamas į jūsų gyvenimą taiką ir ramybę.
Suporuokite šiuos akmenis, kad pašalintumėte energijos blokus per visas čakras, o tai leis energijoms sklandžiai cirkuliuoti kūne. Naudokite juos medituodami prieš einant miegoti, kad nuramintumėte protą ir paskatintumėte ramų miegą.
Turkis yra stulbinantis žalsvai mėlynas kristalas, kuris labai gerai dera su malachitu. Šie du kristalai kartu gali apsaugoti keliautojus ir padėti jiems įveikti skrydžio baimę. Malachitas taip pat žinomas kaip kelionių akmuo, padedantis oro linijų darbuotojams ir apsaugantis nuo nelaimingų atsitikimų. Turint turkį ir malachitą keliaujant pašalintumėte kelionės nerimą. Nesvarbu, ar nerimaujate dėl per ilgo buvimo uždaroje erdvėje, ar nemėgstate aukščio, šie du kristalai tam puikiai tiks. Šis kristalų derinys taip pat subalansuoja nuotaikų svyravimus ir emocijas. Jie skleidžia raminančias vibracijas, sukeliančias nešiotojui ramybės jausmą.
Paskutinis mūsų geriausių malachito kristalų derinių sąraše yra Tigro akis. Šis akmuo yra ypač naudingas kūrybiškumui ir vaizduotei skatinti. Jei manote, kad nesate vienas iš tų laimingųjų, kurie buvo apdovanoti kūrybiškumo gabumais, malachito kristalų deriniai su tigro akimi gali jums padėti. Malachitas atblokuoja kūrybinę energiją, o tigro akis primena jus pasitikėti savimi. Šie kristalai gali jums padėti susidaryti aiškesnę viziją, ko iš tikrųjų norite. Pasidėkite šiuos du akmenis po pagalve, jei norite prisiminti savo svajones.