malachitas kristalai ir akmenys villoeco

Ypatingai spalvoti brangakmeniai visada žinomi dėl savo išskirtinių savybių ir privalumų. Nepaprastas ir unikalus malachito mineralas pasižymi nuostabiomis gydomosiomis savybėmis.

Malachitas yra puikus žalios spalvos brangakmenis, kurio paviršiuje yra žalios povo plunksnų dėmės. Jis pasižymi stiklo blizgesiu ir puikiu patvarumu. Malachitas – apsaugos akmuo, žinomas dėl savo nepaprastų fizinių, metafizinių ir gydomųjų savybių.

Malachito akmens reikšmė

Malachitas yra senovės brangakmenis, kilęs iš graikų kalbos žodžio Mallache, kuris reiškia „žalias”. Jis gavo savo pavadinimą dėl savo spalvos, primenančios žalią dėmę ant povo plunksnų. Šis unikalus brangakmenis turi panašumų su turkiu ir turmalinu ir yra susijęs su vaisingumu, mirtimi, pomirtiniu gyvenimu ir prisikėlimu. Senovės egiptiečiai jį vadino „Dievo akmeniu“, nes jis buvo naudojamas kaip amuletas, galintis išvengti mirties grėsmės arba apsaugoti dėvėtoją nuo neigiamų veikėjų.

Galingasis Malachitas – apsaugos akmuo – suderina savo vibracijas su širdies  ir gerklės čakra. Malachitas skatina jo nešiotoją rizikuoti ir moko prisiimti atsakomybę už savo mintis, veiksmus ir jausmus. Jis subalansuoja nuotaikų svyravimus, gydo mėšlungį, palengvina menstruacijų sutrikimus ir stiprina imuninę sistemą.

Malachito fizinės savybės

Malachitas yra vario mineralas, kurio savitasis sunkis yra nuo 3,6 iki 4, kietumas nuo 3,5 iki 4 pagal Moso skalę ir turi tobulą skilimą viena kryptimi. Visi šio mineralo egzemplioriai yra skirtingų žalios spalvos atspalvių, nuo pastelinės žalios iki ryškiai žalios, iki itin tamsiai žalios su žaliomis dėmėmis, panašiomis į povo plunksnas. Šis brangakmenis reikalauja švelnios priežiūros. Ekstremalios temperatūros, staigūs temperatūros pokyčiai, ultragarsiniai valikliai, įbrėžimai ir cheminės medžiagos gali pažeisti akmenį.

Malachito metafizinės savybės

Vien pažvelgus į malachito sūkurius, žiedus ir jo sudėtingus vingius pakelia nuotaiką. Įgalinantis malachitas subalansuoja širdies ir gerklės čakrą. Šis transformacijos akmuo padeda atskleisti ir išgydyti emocinį skausmą, sugerdamas skausmą į save. Naudingas palengvinant pokyčius sunkių permainų metu ir suteikia asmeniniam augimui reikalingos įžvalgos.

Malachitas – apsaugos akmuo mineralas kristalai ir akmenys villoeco

Malachito gydomosios savybės

Kalbant apie brangakmenius, pirmiausiai ir svarbiausias dalykas, kuris ateina į galvą, yra tai, kokią gydomąją naudą jie turi? Malachitas, turintis gražią, sodrią žalią spalvą, nepalieka abejonių dėl jo, kaip brangakmenio, svarbos. Judesys, srautas ir energija jo linijose yra nepaprastai raminantys ir dvasiškai kviečiantys.
Šio nepermatomo brangakmenio galios gydo fiziniu ir emociniu lygmenimis, pašalina nešvarumus ir skatina gyvybines jėgas auroje ir kūne. Malachito prasmė ir gydomosios savybės gali padėti išlaikyti fizinę, emocinę ir dvasinę pusiausvyrą. Plačiai naudojamos terapijose, energijos gydymui ir čakrų balansavimui, malachito kristalų gydomosios savybės apima menstruacinio ciklo ir mėšlungio reguliavimą, gimdymo skausmo malšinimą, depresijos ir nerimo pašalinimą bei neigiamos energijos ištraukimą iš kūno.

Malachito nauda sveikatai

Be savo fizinių ir gydomųjų savybių, malachitas turi daug naudos sveikatai. Sakoma, kas jis malšina maliariją ir Parkinsono ligą, padeda išgydyti astmą, žarnyno problemas ir reumatinį skausmą. Malachito kristalas yra naudingas tiems, kurie pamiršta žmonių vardus iškart juos išgirdę ir stiprina atmintį.
Žalias malachito brangakmenio atspalvis, laikomas kaip gydantis epilepsiją, jūros/kelionės ligą, galvos svaigimą ir mažinantis kraujospūdį. Pasižymi galingais energijos spinduliais, padedančiais atsipalaiduoti. Jis skatina kepenis išskirti toksinus ir stiprina naudotojo imuninę sistemą.