Zoisitas su rubino kristalais yra išskirtinių spalvų, bet tai kur kas daugiau nei tik graži uola. Pasak kristalų ekspertų jis pakankamai galingas, kad atneštų ilgalaikę naudą jūsų gyvenimui. Štai keletas būdų, kaip akmens gydomosios savybės gali paveikti jūsų protą, kūną ir sielą.

Zodiako jungtis

zoicitas su rubino kristalais

Panašu, kad zoisito rubine reikšmė ir savybės labiausiai atsiliepia tiems, kurie gimė po Avino ir Vandenio ženklais. Kiekvienas gali naudoti šį akmenį gydymui, tačiau būtent šiuos du ženklus sieja stipresnis ryšys su mineralu. Abu šie ženklai turi įprotį būti užsispyrę ir nusiteikę savo kelyje. Kaip galite įsivaizduoti, toks mąstymas gali sukelti jiems visokių bėdų.
Mūsų akmuo padeda pajausti pusiausvyrą. Tai reiškia žengti žingsnį atgal, suvokti, kas svarbu, ir paleisti dalykus, kurių negalite pakeisti. Kadangi akmuo gali sujungti širdį ir protą, jis yra puikus Avino ir Vandenio palydovas.
Zoisitas su rubinu yra labai įdomus akmuo, kuris jau daugelį metų žavi žmones dėl savo unikalios išvaizdos ir energijos derinio!
Galite išgirsti, kad žmonės šį akmenys vadina aniolitu, rubinu zoisite, saualpitu ar net „Tanzanijos meno akmeniu“. Kad ir kaip jį bepavadintumėte, negalima paneigti, kad šis akmuo yra tikro grožio kūrinys!

Įvairiaspalvė uoliena oficialiai buvo atrasta praėjusio amžiaus XX a. viduryje. Tačiau daugelis mano, kad jo reikšmė jau turėjo didelę reikšmę ir senovės žmonėms. Kvapą gniaužianti spalva neabejotinai lėmė akmens paslaptingą reputaciją. Senovės kultūros manė, kad rubino zoicite savybės padėdavo pakeisti jo nešiotojo sąmonės būseną. Dėl to žmonės, kuriems priklausė akmuo, galėjo akimirksniu ”atrakinti atsakymus“ iš plačiosios visatos.

Skirtingi jo naudojimo būdai

Zoicito su rubinu nešiojimas papuošaluose yra vienas iš paprasčiausių būdų įnešti į savo gyvenimą jo prasmę ir gydomąsias savybes. Kai nešiojate jį ant kūno, jūs laikote akmenį arti savo auros lauko ir šalia daugelio čakrų, kurias jis suveikia. Nepriklausomai nuo formos, turėdami jį šalia, jūs visą parą pasisavinate ramybę teikiančią energiją.
Šis akmuo puikiai tinka meditacijai, tiesioginiam čakrų gydymui ir netgi tokiai praktikai kaip joga.
Šiandien zoisitas su rubino kristalais yra paklausi retenybė, kurią galite rasti papuošaluose, neapdorotuose pjūviuose, poliruotuose delninukuose ir kt. Šiandien dauguma rinkoje esančių rubininių zoisitų yra iš Tanzanijos, kur ir buvo atidaryta pirmoji jų kasykla, tačiau šis mineralas taip pat aptinkamas Indijoje ir Zambijoje.
Šis akmuo toks ypatingas yra dėl jo spalvų sugretinimo. Techniškai kalbant, tai dviejų to paties mineralo variantų, suvyniotų į vieną, derinys. Zoisitas yra silikatų klasės mineralas, kalcio aluminio hidroksido sorosilikatas. Jis susidaro nuosėdinėse, metamorfinėse ir magminėse uolienose. Pasižymi giliai rausvos spalvos ir ryškiai žalios spalvos atspalviais. Rausvoji zoisito su rubinu dalis paprastai matoma labiau išplitusios žaliosios dalies viduje. Bet kuriuo atveju kasybos, pjovimo ir poliravimo procesai sukuria besisukantį gyvybingumo masyvą, kurio tiesiog negalite nemylėti! Kai kuriuose dirbiniuose galima pamatyti netgi juodojo čermakito gabalėlių. Čermakitas yra subtilesnis, atrodo kaip mažos juodos dėmelės ar menininko teptuko potėpiai. Kaip galite įsivaizduoti, ši detalė tik padidina Zoisito grožį.
Taigi, kokią reikšmę turi šis nuostabus akmuo? Galiausiai tai yra galingas gydytojas, padedantis susidoroti su emocijomis ir skausmu. Tai ramybės nešėjas, mokantis mėgaukitės gyvenimo džiaugsmu ir optimizmu.
Zoisitas su rubino kristalais moko jus rasti pusiausvyrą visame kame, ką darote. Daugelis sako, kad tikrasis zoicito akmens prasmės tikslas yra sujungti širdį ir protą. Tai darydami galite pasiekti didesnį sąmoningumo jausmą nei bet kada anksčiau, leidžia suprasti savo emocijas. Pažvelkite į tiesioginius savo emocijų padarinius ir atraskite tikrąją jų prasmę. Žmonės visą gyvenimą bando pasiekti tokį sąmoningumo lygį. Tačiau šis įnoringai atrodantis akmuo yra viskas, ko jums reikia, kad pasiektumėte taikaus savęs supratimo ir emocinės palaimos tašką.
Kaip išvalyti zoisitą rubine?
Šį kristalą yra lengva valyti, o tai yra dar vienas šio akmens privalumas į gydymo praktiką.
Valymas yra daugiau nei akmens apdailos pagerinimas. Nors tai tikrai svarbu, valymo tikslas yra įkrauti akmenį, atsikratyti tamsiosios ir išlaikyti gydomąją energiją.
Lengviausias būdas tai padaryti – paleisti jį po vėsiu vandeniu. Norėdami nuplauti nešvarumus, galite naudoti švelnų muilą.
Būkite švelnūs dirbdami su Zoisitu rubine. Tai kieta, bet ne nesunaikinama medžiaga.
Jei norite laisvesnio valymo metodo, apsvarstykite galimybę leisti jam pasikaitinti pilnaties šviesoje.

Gydomosios savybės ir privalumai

Zoisitas su rubino kristalais yra išskirtinių spalvų, bet tai kur kas daugiau nei tik graži uola. Pasak kristalų ekspertų jis pakankamai galingas, kad atneštų ilgalaikę naudą jūsų gyvenimui. Štai keletas būdų, kaip akmens gydomosios savybės gali paveikti jūsų protą, kūną ir sielą.

zoicitas su rubinu villoeco kristalai ir akmenys

Emocinis
Kiekvienas gali retkarčiais panaudoti emocinį gydymą. Net stipriausi ir iš pažiūros apatiški asmenys gali kentėti tylėdami. Laimei, šis zoisitas yra čia, kad įneštų meilės ir šviesos į jūsų gyvenimą. Kaip minėta anksčiau, šio spalvingo akmens reikšmė yra padėti jums rasti palaimą ir optimizmą net tamsos glūdumoje. Tai galingas gydytojas, gebantis įveikti blogą nuotaiką ir sukelti šypseną. Spalvų skirtumai padeda rasti pusiausvyrą savyje, suprasti visus gyvenimo iššūkius. Užuot griebęsi pykčio ar skausmo, galite išmokti vertinti šiuos gyvenimo vingius.
Šio tipo Zoisitas su rubinu yra esminis akmuo, kurį arsenale reiktų turėti tiems, kurie linkę užgniaužti savo emocijas. Nepaisant iš pažiūros nekaltos zoisito išvaizdos, gydomosios šio kristalo savybės gali įsiskverbti vidun ir padėti jums susidoroti su prisiminimais, kuriuos ilgai slopinote.
Kai kuriems žmonėms pati mintis apie jausmus, kuriuos sąmoningai palaidojote, yra košmaras. Tačiau tai yra raktas į tikrąją ramybę ir laimę. Niekada nepasieksite nirvanos būsenos, reikalingos pilnaverčiam gyvenimui, kol neišsilaisvinsite iš tamsios energijos gniaužtų. Zoisidas rubine tai daro. Dėl šio akmens skleidžiamos emocinės jėgos galite susidurti su bet kuo. Nėra geresnio laiko nei dabar susidurti su savo demonais ir visam laikui numalšinti tą skausmą.

Dvasinis
Nors Zoisitas rubine yra visai neseniai atrastas palyginus su kitais gydomaisiais kristalais, tačiau jis turi ilgą dvasinio gydymo istoriją.
Senovės civilizacijos labai gerbė įvairiaspalvį grožį, manydamos, kad jis turi mistiškų gydomųjų savybių, kurios atnešė šių kristalų nešiotojus į visiškai naują egzistencijos plotmę. Daugelis praktikų teigia, kad dvasinis potencialas iš praeities išlieka ir šiandien.
Gydytojai kristalais ir spiritistai vis dar mokosi apie gydomąsias Zoisito rubine savybes, tačiau daugelis sutinka, kad tai yra galingas dvasinių tyrinėjimų indas. Jame yra susiliejančių energijų, kurios yra unikalios bei viena kitą papildančios. Pavyzdžiui, kai kurie mano, kad rubino spalva yra karaliaus galia, o žalia spinduliuoja karalienės energija. Abi šios galios yra būtinos supratimui ir įžvalgai, tačiau jos yra pakankamai unikalios, kad sukurtų šviesos susiliejimą, kurio negalime ignoruoti. Zoisitas yra galingas dvasinis akmuo, padedantis pasiekti savo sielos atmintį. Sakoma, kad su juo galite pasinerti į save, kad atskleistumėte prasmę ir suprastumėte savo tikrąjį „aš“. Akmens dvasinės gydomosios savybės gali padėti jums rasti atnaujintą kelionės tikslą, užtikrindamos, kad niekada nenustosite siekti nušvitimo. Net ir ištikus nelaimei, turėsite jėgų toliau mokytis.

Fizinis
Kai dauguma žmonių ieško Zoisito rubine, nori įvertinti jo grožį arba pasinaudoti emocinėmis ir dvasinėmis galiomis. Negalima paneigti, kad protas ir siela yra ten, kur šviečia ryškiausiai. Tačiau kai kurie mano, kad šis akmuo gali duoti ir didelę naudą jūsų fiziniam kūnui.
Akmens energija neteikia pirmenybės vienam biologiniam procesui. Vietoj to, spiritualistai teigia, kad ši energija skatina geresnę bendrą sveikatą ir gerovę.
Teigiama, kad gydomosios zoisito rubine savybės daro stebuklus moterims – gali turėti įtakos mėnesinių ciklui, tampa reguliaresnės ir mažina skausmą bei mėšlungį.
Galiausiai, kiti ieško šio akmens, siekdami sustiprinti natūralius organizmo detoksikacijos procesus. Teigiama, kad jis stiprina kepenis ir inkstus, todėl jie efektyviau pašalina potencialiai pavojingus toksinus, su kuriais susiduriate visą dieną.

Metafizinės savybės
Metafizinio gydymo metu dėmesys sutelkiamas į kelis energijos taškus, vadinamus čakromis. Gyvybės energija iš žemiau esančios Motinos Žemės patenka į jūsų kūną ir teka per čakras, kad padėtų jums pasiekti tyrą pusiausvyrą, džiaugsmą ir ramybę.
Dauguma akmenų gali paveikti vieną ar dvi čakras. Yra septynios pagrindinės čakros, todėl turėti įtakos vienai čakrai yra labai svarbu. Tačiau Zoisitas rubine žengia aukščiau ir toliau, paversdama tradicinį metafizinį gydymą tikra palaima. Metafizinės šio akmens savybės suaktyvina ne tik vieną čakrą, o suaktyvina net keturias iš jų!
Pirmasis, be abejo, yra pats svarbiausias. Tai vadinama šaknies čakra arba „Muladhara“. Gydytojai sako, kad šis energijos taškas yra pats svarbiausias, nes jis yra pirmasis iš septynių. Ši čakra tarnauja kaip prieigos taškas ir pirmoji kliūtis, kuri gali neleisti jums gauti jokios gyvybinės energijos! Jei i ji bus užblokuota, galite susidurti su praradimo jausmu. Užuot norėję ką nors daryti su savo gyvenimu, jausitės įstrigę.
Kita čakra, kurią sukelia Zoisito rubine akmuo, yra širdies čakra. Taip pat žinoma kaip „Anahata“. Šis energijos taškas yra jūsų meilės, užuojautos ir atleidimo epicentras, lemiantis jūsų gebėjimą mylėti ne tik kitus, bet ir save.
Kai energija negali laisvai praeiti, galite virsti pabaisa, kurią vos atpažįstate. Galite tapti toksiški žmonėms, kuriuos labiausiai mylite, bei jūsų savivertė gali smukti.
Zoicitas su rubinu taip pat veikia trečiosios akies čakrą, žinomą kaip „Ajna“. Šis energijos taškas yra šeštasis eilėje ir yra tarp jūsų antakių. Čakra yra atsakinga už sąmoningumą, dvasinį bendravimą ir suvokimą. Daugelis sako, kad trečiosios akies čakros atrakinimas gali suteikti jums dovanų, kurių niekada nežinojote. Išmokite panaudoti savo dvasingumą ir atskleiskite savo tikrąjį potencialą!
Galiausiai turime „sahasrāra“ arba karūnos čakrą. Tai paskutinė iš septynių pirminių čakrų ir gali padėti jums siekiant nušvitimo. Kartais čakra vadinana „tiltu į kosmosą“. Manoma, kad atsivėrus ši čakra skatina dvasinį ryšį, suteikia išminties, ramybės ir supratimo kaip niekada anksčiau.