fbpx

Villoeco

Ieškote to, kuo galite tikėti? Nusibodo nuolatos bandyti vis naujus produktus ir nusivilti jų kokybe arba rastų tinkamų produktų kaina yra per didelė jums? Tuomet esate tinkamoje vietoje ir “VILLOECO” su malonumu jums padės!

Mes labai stengiamės sujungti geriausius grožio, odos priežiūros ir aromaterapijos tiekėjus, kurių produktai butų aukštos kokybės ir verti savo kainos. Ir mes tai padarėme! “Villoeco” dabar dirba su trimis prekių ženklais ir užsako prekes tiesiogiai iš gamintojų.

Florihana

distiliacijos gamykla įsikūrusi Prancūzijos Provance, nepaprastoje vietovėje, turtingoje biologine įvairove – Caussols plokščiakalnėje. Gamybos vietoje yra ekologinis ūkis 25akrų, o paačiame cente auga daugiau kaip 2500 akrų laukinių levandų, čiobrelių.

“Florihana” išrado labai novatorišką “flash détente” technologiją, sukurtą ir patobulintą savo pačios laboratorijoje. Šis procesas yra unikalus aromaterapijos ir kosmetikos pasaulyje. ”Florihana” sugebėjo garais ekstrahuoti, esant itin žemai temperatūrai – nuo 40 ° iki 80 ° C. Išsiskyrę lakieji elementai yra daug žemesnės už savo virimo temperatūros, todėl skaidymo procese neleidžiama jiems susilpnėti ir tokiu būdu išlaikomos vertingosios molekulių savybės kaip ir pačiuose pradiniuose augaluose.

“Florihana” jau 10 metų filtuoja hidrolatus ir jos įrenginiai leidžia užtikrinti mikrobiologinę švarą. Tai nauja nerūdijančio plieno ir stiklo sistema bei pati pakavimo procedūra, apimanti visų buteliukų ir dangtelių dezinfekavimą organiniu alkoholiu. Didelis šio proceso privalumas yra tai, kad tarp hidrosolių ir bet kokių nešvarių paviršių, galinčių sukelti taršą, nėra jokio kontakto.

Florihana sistemingai atlieka visų partijų mikrobiologinius tyrimus ir skelbia rezultatus kiekvieno gaminio duomenų lapuose. Partijų atsekamumo garantija būna nurodyta buteliuose ir sąskaitose faktūrose. Analizės ir GC / MS skelbiamos www.florihana.com

“Tai gamta, kuri dosniai teikia naudingus mums produktus ir ingredientus. Mes su pagarba, patirtimi ir moksline kompetencija jungiame juos ir bandome, kad rezultatas, kurį su malonumu jums siūlome, būtų naudingas “- Ioannis Skrafnakis, Evergetikon.

Evergetikon

laboratorija įsikūrusi Skalanėje, Kretoje, Graikijoje. Vietinė gamta turi savo didybę, ir tai yra vienintelis dalykas, neprarandamas per amžius. Klimatas yra ypač lengvas, ir tai padeda augti augalams/produktams, kurie yra labai vertingi ir kokybiški, o tuo pačiu gali buti ypatingi ir unikalūs.

Įmonės filosofija, neatsižvelgiant į medžiagų kainą, yra 100% natūralių produktų kūrimas, naudojant tik keletą produktų kodų su begale naudingų savybių, skirtų visų amžiaus grupių žmonėms. Darant nuolatinius tyrimus, griežtai parinkant ingredientus, atidžiai stebint gamybos procesą, imant mėginius iš Bendrosios cheminės laboratorijos (General Chemical Laboratory), rezultatas būna garantuotas: sveikata ir šviesa jūsų veidui ir kūnui. Kaip sakoma, “Evergetikon” gaminiai yra REZULTATAS IŠ SAULĖS – REZULTATAS IŠ Šviesos BEI gamtos.

Evergetikon produktai per daugelį metų tapo žinomi milijonams Kretos salos lankytojų iš viso pasaulio ir yra pardavinėjami tik tam tikrose parduotuvėse Graikijoje bei kai kuriose šalyse svetur.

 

Uoga_uoga

tapo viena pirmaujančių kompanijų natūralaus grožio ir kosmetikos srityje Lietuvoje, 2015 metais įvertinta “Soil Association COSMOS Natural” certifikatu.

Natūralioje mineralinėje kosmetikoje nėra koservantų, mineralinių aliejų (ji biri, todėl jai nereikia drėgmės), sintetinių dažiklių ir kvapiklių. Visos spalvos išgaunamos iš minėtų žemės gelmėse glūdinčių mineralų.

Dermatologai mineralinę kosmetiką vertina kaip saugesnę naudoti, ypač turinčioms odos problemų, – mažesnė tikimybė, kad sudirgins odą, sukels alerginę reakciją. Natūralią mineralinę kosmetiką gali naudoti ir jautrios odos savininkės. Šios kosmetikos sudėtyje nėra aliejų, taigi kur kas mažesnė tikimybė, kad apsunkins į aknę linkusią odą.

Vienas aktualiausių ir svarbiausių dalykų, kalbant apie bet kurį kosmetikos produktą, yra sudėtis. Natūrali mineralinė kosmetika gali ja pasigirti. Ji gaminama iš natūralių gamtoje randamų mineralų. Tai – titano dioksidas (titanium dioxide), cinko oksidas (zinc oxide), geležies oksidai (iron oxides), žėrutis (mica) ir kitos medžiagos. Titano dioksidas ir cinko oksidas puikiai padengia odą, veikia kaip apsauga nuo saulės, tačiau tai nereiškia, kad būnant saulėje nereikia naudoti specialių kremų. Cinko oksidas dar veikia kaip antioksidantas, pasižymi raminamuoju poveikiu. Geležies oksidai sugeria ore esančius sunkiuosius metalus ir apsaugo, kad šie neįsigertų į odą. Žėrutis efektyviai atspindi šviesą, neturi blizgesio, sumažina porų ir raukšlelių matomumą, todėl oda atrodo lygesnė.

Kurdamos savo mineralinės kosmetikos liniją naudojame dar vieną ypatingą sudedamąją dalį – Baltijos gintarą. Jis iš jūros ir saulės gavo išskirtinių savybių, padedančių puoselėti odos grožį ir sveikatą.

Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.

Pasirinkta prekė buvo įdėta į krepšelį

Tęsti pirkimą Apmokėti