fbpx

Mūsų sąlygos

Informacija apie pristatymą

Pristatymo paslaugų kaina:
Lietuvoje: per Omniva paštomatus – 2.5 eur, per kurjerį į namų adresą – 3,5 eur.
Nemokamas pristatymas, užsakius prekių už daugiau nei 50 eur. Be to, užsakymą nemokamai galite pasiimti ir mūsų firminėjė parduotuvėje Villoeco, Klaipėdos g. 7A, Gargždai.

Pristatymas EU – 8 eur.

Mūsų kurjeriai pristatys jūsų užsakymą į artimiausią pašto skyrių ar paštomatą per 1 – 3 darbo dienas Lietuvoje ir per 5-8 darbo dienas kitose EU šalyse.

Apmokėjimas

Mes norime, kad apmokėjimas vyktų kuo sklandžiau!

Už produktus galite mokėti Visa, Mastercard kortele ir bankiniu pavedimu.

Mokėjimas galimas EUR.

Prekių grąžinimas

Jūs turite 14 dienų prekių grąžinimo teisę. Nesate patenkintas produktu ar pristatymu? Išsiųsti prekes atgal per 14 dienų. BET pradinėje būklėje ir originalioje pakuotėje. Susisiekite su mumis prieš grąžindami prekę / užsakymą.

Prieš grąžindami prekes, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1.  Kosmetikos gaminiai (pvz., kremas, makiažo produktai, gelis, šampūnas) gali būti grąžinti atgal, tačiau tik uždarytoje pakuotėje dėl higienos priežasčių. Jei originali pakuotė buvo atidaryta, produkto priimti atgal negalime.
  2.  Mes jums galime padėti su grąžinimu, jei prekės yra originalioje pakuotėje, nėra sugadintas įpakavimas (jei įmanoma), ir išsiųsta atgal tvirtoje dėžutėje.
  3.  Produktams, kurie yra pažeisti arba gali būti traktuojami kaip jau naudojami, pasiliekame teisę nepriimti užsakymo ir negrąžinti pinigų atgal.

Atkreipkite dėmesį:

– Grąžindami visada prašykite grąžinimą patvirtinančio čekio.

– Atsargiai atidarykite originalią pakuotę, kad galėtumėte ją naudoti norėdami grąžindami užsakymą!

Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.

Pasirinkta prekė buvo įdėta į krepšelį

Tęsti pirkimą Apmokėti