Villoeco plečia naujų produktų asortimentą – nauja kategorija „Kristalai ir akmenys”.

Zoisitas su rubinu

Zoisitas su rubinu yra labai įdomus akmuo, kuris jau daugelį metų žavi žmones dėl savo unikalios išvaizdos ir energijos derinio!
Galite išgirsti, kad žmonės šį akmenys vadina aniolitu, rubinu zoisite, saualpitu ar net „Tanzanijos meno akmeniu“. Kad ir kaip jį bepavadintumėte, negalima paneigti, kad šis akmuo yra tikro grožio kūrinys!
Įvairiaspalvė uoliena oficialiai buvo atrasta praėjusio amžiaus XX a. viduryje. Tačiau daugelis mano, kad jo reikšmė jau turėjo didelę reikšmę ir senovės žmonėms. Kvapą gniaužianti spalva neabejotinai lėmė akmens paslaptingą reputaciją. Senovės kultūros manė, kad rubino zoicite savybės padėdavo pakeisti jo nešiotojo sąmonės būseną. Dėl to žmonės, kuriems priklausė akmuo, galėjo akimirksniu ”atrakinti atsakymus“ iš plačiosios visatos.

Melsvasis nėriniuotasis agatas

Kaip ir visi kiti agato šeimos nariai, Melsvasis nėriniuotasis agatas yra chalcedono ir kvarco mineralo junginys. Akmenyje yra mėlynos spalvos sluoksnių juostos, kurių dauguma skiriasi nuo labai šviesių iki ryškių, beveik safyro mėlynų atspalvių. Kartais šiuose akmenyse yra ir rudų siūlų.
Agato akmenys kartais vadinami „žemės vaivorykšte“. Įvairių formų spalvingos juostos randamos agatuose, kurias tik gali sukurti žemė.

Vaivorykštinis obsidianas

Vaivorykštinis obsidianas yra reta, natūraliai spalvingo obsidiano atmaina, daugiausia randama Jalisco mieste, Meksikoje. Jo nuostabias spalvas sukuria vulkaniniame stikle patekusios Hedenbergito nanodalelės. Visi obsidianai įžemina ir skatina mylėti tiesą, bet vaivorykštinis obsidianas taip pat suteikia vilties ir padeda išlaikyti pakeltą galvą. Tai puikus akmuo, su kuriuo reikia dirbti, kai kovojame su didelėmis problemomis, dėl kurių jaučiamės niūrūs ir bejėgiai. Suteikia pasitikėjimo jausmą, pakelia savivertę.