fbpx

Susisiekite su mumis

Turite klausimų dėl mūsų produktų, paslaugų, jūsų užsakymo ar kyla kitų abejonių, kur mes galėtume jums padėti, susisiekite su mumis, parašydami mums į el.paštą

info@villoeco.lt

Atsiųskite mums žinutę ir gaukite atsakymą per 24 valandas!

Arba palikite mums žinutę čia

  * Privalomi laukai

  Sutinku su svetainės Privatumo politika

  UAB Villoeco
  Įmonės kodas 305663956
  Registracijos adresas: Baltijos pr. 123-5, LT-93224 Klaipėda
  Parduotuvės adresas: Klaipėdos g. 7A, Gargždai
  El paštas: info@villoeco.lt

  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.

  Pasirinkta prekė buvo įdėta į krepšelį

  Tęsti pirkimą Apmokėti