Be visų kitų darbų, kuriuos turime atlikti ryte, odos drėkinimas gali atrodyti kaip dar viena pareiga, tad kam tai daryti? Pasirodo, drėkinimas ne tik suteikia puikų pojūtį, bet ir padeda išlaikyti odą švarią, lygią ir be raukšlių ateityje. Jei nesate tuo įtikinti, susipažinkite su 5 svarbiausiomis priežastimis, kodėl privalome drėkinti odą?.

Drėkinimas sumažina odos problemų tikimybę. Naudodami odai tinkamą drėkinamąjį kremą galite palaikyti jos pusiausvyrą. Kai oda yra per sausa arba per riebi, prasideda daugelis įprastų odos problemų, pavyzdžiui, spuogai. Pasak dermatologų, jei jūsų oda linkusi į riebumą, turėtumėte ieškoti losjonų, o ne kremų, ir stengtis rasti drėkinamąjį kremą su šveičiamąja sudedamąja dalimi. Jei jūsų oda linkusi sausėti, ieškokite kremo – juose paprastai būna daugiau riebalų.

Drėkinimas gali sumažinti įvairių pigmentinių dėmių atsiradimą. Šviežiai sudrėkinta oda turi sveiką blizgesį, kuris gali išlyginti esamas dėmeles. Kai kurie drėkinamieji kremai gali suteikti antspalvį ir šis tonas gali tikti bet kokiai odai.

drekinamieji veido kremai villoeco naturali odos prieziuraDrėkinimas padeda odai išlikti jaunai. Jautriausios odos vietos – veidas, ausys, kaklas ir krūtinė – keičiasi dažniau nei bet kuri kita odos vieta. Dėl tokio kasdienio odos ląstelių praradimo šios sritys tampa išsausėjusio ir pažeidžiamos įvairių gamtos veiksnių. Tuo pačiu, galime priminti, kad tai yra didžiausios odos vėžio rizikos sritys. Drėkinimas gali padėti jautriai odai suteikti reikiamą impulsą, kad ji atsinaujintų ir išliktų visada sveika.

Drėkinimas kovoja su raukšlėmis. Po drėkinimo atsiradęs putlumo ir stangrumo jausmas nėra iliuzija. Pasak dermatologų, tinkamai drėkinant odą susidaro šiek tiek mažiau raukšlių nei sausos odos savininkams.

Pripažinkime, kad karštas dušas yra puikus ir gaivinantis jausmas, tačiau jis iš odos atima drėgmę. Skirdami vos minutę drėkinamajam kremui, pasirūpinsite, kad jūsų oda būtų ne tik švari, bet ir apsaugota nuo dienos streso ir jaustųsi puikiai.
Mūsų internetinėje svetainėje prekiaujame įvairiais natūraliais veido kremais ir losjonais. Pasižvalgykite čia: Veido odos priežiūra