fbpx

Grąžinimo politika

Nesate patenkintas produktu ar pristatymu? Jūs turite 14 dienų prekių grąžinimo teisę. Per 14 dienų galite išsiųsti prekes atgal, bet jos turi būti pradinėje būklėje ir originalioje pakuotėje. Susisiekite su mumis prieš grąžindami prekę / užsakymą.

Prieš grąžindami prekes, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  • Kosmetikos gaminiai (pvz., kremas, makiažo produktai, gelis, šampūnas) gali būti grąžinti atgal, tačiau tik uždarytoje pakuotėje dėl higienos priežasčių. Jei originali pakuotė buvo atidaryta, produkto priimti atgal negalime.
  • Mes jums galime padėti su grąžinimu, jei prekės yra originalioje pakuotėje, nėra sugadintas įpakavimas (jei įmanoma), ir išsiųsta atgal tvirtoje dėžutėje.
  • Produktams, kurie yra pažeisti arba gali būti traktuojami kaip jau naudojami, pasiliekame teisę nepriimti užsakymo ir negrąžinti pinigų atgal.

Atkreipkite dėmesį:

  • Grąžindami visada prašykite grąžinimą patvirtinančio čekio.
  • Atsargiai atidarykite originalią pakuotę, kad galėtumėte ją naudoti norėdami grąžindami užsakymą!

Norėdamas pasinaudoti teise grąžinti prekes, Pirkėjas apie prekių pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymą turi: ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių perdavimo dienos Pirkėjui  informuoti Pardavėją apie sutarties atsisakymą jo elektroninio pašto adresu info@villoeco.lt, pateikdamas sutarties atsisakymo prašymą laisva forma; ir ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo Pardavėjo informavimo apie sutarties atsisakymą dienos, perduoti prekes Pardavėjui, nurodytu adresu.

Grąžinamos ar keičiamos kokybiškos prekės privalo būti nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos (nenuimtos ir nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) ir negali būti naudotos. Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokia buvo Pirkėjo gauta, Pardavėjas turi teisę nepriimti prekės, jos nekeisti ir negrąžinti už prekę Pirkėjo sumokėtų pinigų.

Kur grąžinti prekes?

Prekės grąžinamos adresu:
Villoeco,
Klaipėdos g. 7A, LT-96135, Gargždai, Lietuva.

Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.

Pasirinkta prekė buvo įdėta į krepšelį

Tęsti pirkimą Apmokėti