Kur randama melsvojo nėriniuotojo agato? Melsvasis nėriniuotasis agatas pirmą kartą buvo atrastas Namibijoje ir šalyje vis dar išgaunama dauguma natūralių mėlynojo agato akmens variantų. Nuo to laiko agatas buvo aptiktas ir kai kuriose Indijos, Pietų Afrikos, Brazilijos, Kinijos ir keliose vietose visoje Jungtinėse Amerikos Valstijose.
Kitų agato akmenų yra gausu, tačiau kalbant apie melsvąjį nėriniuotąjį agatą, jis yra gana retas ir jį rasti vis sunkiau. Prieš kelerius metus buvo manoma, kad jis buvo jau beveik pilnai iškastas, tačiau neseniai Pietų Amerikoje buvo atrastos naujos vietos.
Kaip ir visi kiti agato šeimos nariai, Melsvasis nėriniuotasis agatas yra chalcedono ir kvarco mineralo junginys. Akmenyje yra mėlynos spalvos sluoksnių juostos, kurių dauguma skiriasi nuo labai šviesių iki ryškių, beveik safyro mėlynų atspalvių. Kartais šiuose akmenyse yra ir rudų siūlų.

Melsvasis neriniuotasis agatas kristalai ir akmenys

Agato akmenys kartais vadinami „žemės vaivorykšte“. Įvairių formų spalvingos juostos randamos agatuose, kurias tik gali sukurti žemė.
Viena vertus, jau paties akmens spalva simbolizuoja ramybę. Daugelis šio akmens savybių yra susijusios su atsinaujinimo jausmu. Akmuo naudojamas kaip gydymo ir stiprios emocinės sveikatos stiprinimo priemonė, siekiant išlaikyti fizinę sveikatą. Šis kristalas yra susietas su širdies čakra, kuri padeda mums visiems atverti savo energijos lygį, kad galėtume dovanoti ir priimti besąlyginę meilę.
Šis agatas – laisvės ir ramybės simbolis, kuris mažina stresą ir savo ruožtu gali sustiprinti imuninę sistemą. Tiems, kurie kenčia nuo scenos baimės, nekenčia viešo kalbėjimo ar jaučia, kad jiems trūksta pasitikėjimo, rekomenduojamas Melsvasis nėriniuotasis agatas. Teigiama, kad akmuo išlaisvina bet kokią baimę pasirodyti prieš kitus. Tai padeda pagerinti artikuliaciją, siunčia raminančią energiją į nervus ir pagerina proto aiškumą, padeda susikaupti ir padeda greitai mąstyti.
Be širdies čakros šis kristalas yra stipriai susijęs su gerklės čakra. Melsvąjį nėriniuotąjį agatą dažnai nešioja arba laiko kišenėje viešo kalbėjimo profesionalai arba tie, kuriems reikia plačiai naudoti savo balsą, pavyzdžiui, dainininkai, aktoriai ir muzikantai.
Apie  melsvąjį nėriniuotąjį agatą gelbsti atveriant bet kokių nepakankamai aktyvių čakrų srautą bei padeda, kai kalbama apie pernelyg aktyviąsias čakras. Subalansuodamas energijas, žydrasis agatas gali padėti išgydyti hiperaktyvius ar triukšmingus vaikus.