Ametistas – tavo akmuo kasdieniniams ritualams ir jo gydomosios savybės gali padėti užtikrinti fizinę, emocinę ir dvasinę pusiausvyrą ir spręsti problemas. Jis turi gydomųjų galių, padedančių įveikti fizinius negalavimus ir emocines problemas. Jis taip pat naudojamas energetiniam gydymui ir čakrų balansavimui. Ametisto kristalų terapija pirmiausia siejama su fiziniais nervų sistemos negalavimais, košmarų ir nemigos gydymu bei karūnos čakros balansavimu. Ametisto terapinis naudojimas turi ilgą ir gerai dokumentuotą istoriją. Taip pat labai rekomenduojama medituoti su ametistu.

Emocinė sveikata

Ametistas – tavo akmuo kasdieniniams ritualams – ypač padeda emociniam kūnui, sugrąžindamas pervargusius, įsitempusius ar prislėgtus žmones į jų centrą. Jis mažina psichinį nerimą, kuris sukelia fizinę įtampą ir galvos skausmus, ir yra puikus kristalas, padedantis nuraminti tuos, kurie linkę į karštakošiškumą ir lengvai susierzina. Ametistas padeda nustatyti pagrindines neigiamo elgesio, įpročių ir emocinių modelių, sukeliančių disbalansą ir ligas, priežastis. Jis taip pat padeda suprasti elgesio priežasčių ir pasekmių realybę ir padeda priimti geresnius sprendimus. Ametistas yra puikus pagalbininkas įveikiant priklausomybes, nes neutralizuoja narkotikų ir alkoholio poveikį smegenų veiklai, kartu suteikdamas savo ramią palaikančią energiją.

Kadangi ametistas skatina išmintį ir didesnį supratimą, jis yra paguodžiantis kristalas tiems, kurie sielvartauja netekę mylimo žmogaus. Jo buvimas byloja, kad mirties nėra, yra tik perėjimas ir formų kaita. Jis skatina atsikratyti liūdesio ir džiaugtis, kad mylimo žmogaus dvasia išsilaisvino iš fizinio kūno gniaužtų.
Ametistas, vadinamas sielos akmeniu, padeda suprasti ir užmegzti ryšį su amžina sielos egzistencija ir inicijuoja gilius sielos išgyvenimus. Tai idealus kristalas, kurį galima laikyti ar medituoti kito žmogaus ar savo mirties metu ir kuris leidžia lengviau, užtikrintai ir ramiau paleisti laikiną fizinį kūną. Tai puikus akmuo, kurį galima dovanoti sergantiems nepagydomomis ligomis arba naudoti ruošiantis sąmoningai mirties patirčiai.

Čakrų gydymas

Ametistas – tavo akmuo kasdieniniams ritualams, kuris puikiai tinka čakrų gydymui. Ametistas skleidžia aukštą, saldžią energiją, ypač stimuliuojančią trečiosios akies, karūnos ir eterio čakras. Meditacija su ametistu gali daryti stebuklus, kad išvalytų bet kokias blokadas ir subalansuotų Trečiosios akies ir Karūnos čakras. Jie taip pat siejami su Aukštesniąja karūnos, Sielos žvaigždės ir Žvaigždžių vartų čakromis.
Trečiosios akies čakra yra mūsų suvokimo ir vadovavimo centras. Ji nukreipia mūsų žvilgsnį ir kasdienį pasaulio suvokimą. Čia įsikūrusi mūsų sąmonė ir per šią čakrą mes palaikome ryšį su savimi. Kai trečiosios akies čakra yra subalansuota, mūsų mintys ir vidiniai ryšiai savyje yra sveiki ir gyvybingi. Tamsiai mėlynos ir violetinės spalvos indigo kristalai naudojami trečiosios akies čakros pusiausvyros sutrikimams gydyti. Tai paslapties, išminties ir sprendimo spalva.
Karūnos čakra yra viršugalvyje ir yra mūsų vartai į išsiplėtusią visatą už mūsų kūno ribų. Ji kontroliuoja, kaip mąstome ir kaip reaguojame į mus supantį pasaulį. Ji yra mūsų įsitikinimų šaltinis ir mūsų dvasingumo šaltinis. Kai karūna yra subalansuota, mūsų energijos yra subalansuotos. Karūnos čakros pusiausvyros sutrikimai gydomi šviesiai violetiniais kristalais. Jų violetiniai spinduliai turi universalią magijos, svajonių, įkvėpimo ir likimo gyvybinę jėgą.
Aukštesnių vibracijų balti ir levandų / balti kristalai siejami su aukštesniąja karūnos, Sielos žvaigždės ir Žvaigždžių vartų čakromis. Jie yra suderinti su aukštesniais, dvasiškai nušvitusiais dalykais ir įkūnija tikrąjį nuolankumą. Šie kristalai užtikrina sielos ryšį ir aukščiausią savęs apšvietimą, taip pat kosminius vartus į kitus pasaulius. Jie simbolizuoja asmeninį susitapatinimą su Begalybe ir vienybę su Dievu.
Auros valymas ametistu
Manoma, kad violetinė ametisto spalva simbolizuoja nakties ir dienos susiliejimą. Jis pasižymi raminančiomis savybėmis, kurios palengvina fizinę sąmonę ir leidžia jai pereiti į pasąmonę. Tai yra perėjimas iš budrumo į miegą. Galingas ir apsauginis kristalas gali išvalyti jūsų aurą ir atsikratyti bet kokių neigiamų šiukšlių, atsiradusių dėl įtemptos dienos.
Nurodymai: Ametisto gabalėlį paimkite į rankas, stovėdami ramiame kambaryje. Užmerkite akis ir paprašykite kristalo pašalinti bet kokį negatyvumą ir ištirpdyti visas nesveikas dienos emocijas. sis veiksmas turėtų pakeisti blogąją energiją aukštesnėmis dvasinėmis vibracijomis. Apveskite akmenį aplink savo kūną: iš priekio, nugaros ir šonų. Pajuskite nuostabią šilumą, nes jūsų energetinis laukas visiškai atsistato. Tada lėtai grįžkite mintimis į kambarį. Po naudojimo išvalykite ametistą, kad jo energija išliktų švari ir teigiama. Šį pratimą galite kartoti kasdien arba pagal poreikį.
Šie ametisto bokštelis yra galingas gydomiasis įrankis, kuris yra ne tik gamtos, bet ir žmogaus meno kūrinys. Preciziškai šlifuotas bokštelio kristalas yra natūralaus kvarco energijų ištobulinimas. Vyriškasis ir moteriškasis galai nupjauti itin aštriai, trumpesnieji galai nupjauti 51 laipsnio, 51 minutės ir 51 sekundės vidiniu kampu.

ametisto bokstelis kristalai ir akmenys villoeco

Ametisto bokštelis

Šie tikslūs instrumentai pirmiausia naudojami gydomajai energijai fokusuoti, stiprinti ir perduoti. Bokštelio kristalas specialiai šlifuojamas taip, kad sustiprintų transformacines energijas. Ametistas yra natūralus transformatorius, o šis ypatingas šlifavimas sukuria galingiausią transformacijos energiją.

Dvasinė energija

Ametistas skleidžia aukštas dvasines vibracijas, susijusias su nuolankumu ir atsidavimu Dievui. Jis labai padeda nuraminti mintis maldos ir meditacijos metu ir atsiduoti tam, kas yra daugiau nei aš. Jis taip pat skatina aukštesnįjį protą priimti savo dvasinę galią kaip Dieviškosios būties kūrinį ir atsiverti siūlomoms įžvalgoms, išminčiai ir vadovavimui.
Ametistas yra dvasinės apsaugos ir apsivalymo akmuo, išvalantis energetinį lauką nuo neigiamos įtakos ir prisirišimų. Jis sukuria rezonansinį dvasinės šviesos skydą aplink kūną. Be to, jis veikia kaip barjeras, apsaugantis nuo žemesnių energijų, psichinių atakų, geopatinio streso ir nesveikos aplinkos. Tai vertinga apsauga tiems, kurie dirba psichinį ar intuityvų darbą. Taip yra todėl, kad jis sustiprina asmeninę aplinką gydomuoju ir apsauginiu Šviesos ratu.

Spalvų ratas

Ametistas įkūnija raudonai violetinį spindulį, kuris jungia laiką ir spalvas, pradžią ir pabaigą, kai senieji metai baigiasi, o nauji ateina. Jis sušvelnina ugningą raudonąjį spindulį su violetinio spindulio intuicija, įnešdamas aistros ir vaizduotės, emocijų ir logikos. Jis skatina kūrybiškumą ir ypač naudingas meninėje veikloje.
Šviesusis ametistas padeda pažvelgti į savo sielą ir pamatyti save tokius, kokius mus mato kiti. Tai savigarbos ir savęs pažinimo spindulys. Tamsusis ametistas suteikia mums gilų žvilgsnį, reikalingą ateičiai įžvelgti. Jis suteikia mums galingą įžvalgą ir sustiprina mūsų suvokimą apie galimą mūsų sprendimų poveikį.

Fizinė sveikata

Ametistas skatina hormonų gamybą ir stimuliuoja simpatinę nervų sistemą bei endokrinines liaukas, kad jos veiktų optimaliai. Jis palaiko deguonies kiekį kraujyje ir padeda gydyti virškinamąjį traktą, širdį, skrandį ir odą. Ametistas taip pat stiprina imuninę sistemą, mažina mėlynes, skausmą ir patinimus. Jis puikiai naudojamas kaip eliksyras gydant artritą.
Manoma, kad ametistas palengvina spengimo ausyse ir kitų klausos sutrikimų simptomus ir yra labai naudingas gydant nemigą, ypač kai ją sukelia pernelyg aktyvus protas. Jis ramina ir švelnina nervinius impulsus smegenyse. Jo energija malšina galvos skausmą ir migreną, mažina stresą ir nervinę įtampą. Jis gali būti naudojamas psichikos sutrikimams gydyti ir smegenų pusiausvyros sutrikimams stabilizuoti, tačiau neturėtų būti vartojamas paranojos ar šizofrenijos atvejais.

Meditacijos energija

Ametistas yra vienas geriausių kristalų meditacijai. Ametisto spalva stimuliuoja aukščiausias trečiosios akies vibracijas, todėl, padėjus ametisto akmenį tiesiai virš šios srities, užplūsta rami meditacinė būsena, kuri sustabdo sąmoningas mintis ir nukreipia protą gilesnio supratimo link.

Gydomosios ametisto savybės skatina protą būti nuolankų ir atsiduoti tam, kas už jį didesnį, kad būtų galima suprasti, kaip visatos galios gali nukreipti ir vadovauti žmogaus gyvenimui.
Norėdami atpalaiduoti sistemą ir padidinti sąmoningumą, rekomenduojame medituoti su ametistu. Medituodami laikykite pavienius ametisto kristalus arba nedidelius kristalus kairėje rankoje (galas link rankos), kad į kūną pritrauktumėte ametisto energijos. Dideli ametisto kristalai idealiai tinka meditacijos altoriams arba kaip susikaupimo objektai, skirti mokyti protą būti susikaupusiam ir ramiam, o sąmoningumą sutelkti į objektyvųjį pasaulį.
Ametistas gali būti naudojamas užimti šiaurės rytų tašką kristalų medicinos rate, kuris naudojamas gydymui ir gyvenimo balansavimui. Šiaurės rytai yra pasirinkimų vieta, todėl meditacija šia kryptimi palengvina sprendimų priėmimo procesą, suteikia dvasinį vadovavimą, sveiką protą ir realistinius tikslus. Ji skatina naujas idėjas ir susieja priežastis su pasekmėmis. Ji taip pat subalansuoja pakilimus ir nuosmukius, kad užtikrintų emocinį ir dvasinį susitelkimą.